Przedszkole nr 432 w Warszawie

Informacje

 
Jadłospis 20.05.19-24.05.19

 

Poniedziałek 20.05.2019 r.
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Płatki jaglane na mleku; chleb domowy, masło, pasztet ze szpinakiem, ogórek małosolny, papryka, mięta. Gruszka Zupa żurek z jajkiem; makaron z twarogiem i truskawkami, kompot owocowy. Zapiekanki z szynką, serem i pieczarkami; herbata z cytryną.
*(1,7) *(1,3,7) *(1,7)
     
Wtorek 21.05.2019 r.
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Kółeczka miodowe z mlekiem; chleb z ziarnem siemienia i słonecznika, masło, polędwica sopocka, sałata, pomidor, melisa. Arbuz Zupa krem z pora z grzankami; kotlet schabowy, ziemniaki, marchewka z groszkiem, sok jabłkowy z rabarbarem. Mufinka z brzoskwinią własnej produkcji; herbata owocowa.
*(1,7) *(1,3,7) *(1)
     
Środa 22.05.2019r. 
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Kiełbaski rarytaski białe, bułka kajzerka mini, masło, sos pomidorowy, kalarepa, kiełki słonecznika, herbatka koperkowa. Jabłko Zupa ogórkowa; filet z kurczaka po chińsku z warzywami, brązowy ryż, kompot owocowy. Kisiel truskawkowy, batonik musli ze śliwką.
*(1,7) *(7) *(1)
     
Czwartek 23.05.2019r. 
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Kasza manna na mleku; chleb z dynią, masło, filet wędzony z kurczaka,rzodkiewka, rukola,  rumianek. Gruszka Zupa ziemnaczana; klopsiki w sosie pomidorowym, kasza pęczak, surówka z selera, kompot śliwkowy. Chleb kanapkowy, masło, szynka ze wsi, ogórek, herbata z cytryną.
*(1,7) *(3,9) *(1)
     
Piątek 24.05.2019r.
ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK
Makaron kokardki na mleku; bułka warzywko, masło, ser żółty, pomidor, roszponka, koper włoski. Banan Zupa pieczarkowa z makaronem; ryba po grecku, ziemniaki, herbata owocowa. Strucla z owocami; kakao
*(1,7) *(1,4,7) *(1,7)


Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10mg/ kg lub 10mg/litr w przeliczeniu na całkowitą zawartość SO2 dla produktów w postaci gotowej bezpośrednio do spożycia lub w postaci przygotowanej do spożycia zgodnie z instrukcjami wytwórców
Nasiona sezamu i produkty pochodne
Gorczyca i produkty pochodne
Seler i produkty pochodne
Orzechy
Mleko i produkty pochodne
Soja i produkty pochodne
Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne
Ryby i produkty pochodne
Jaja i produkty pochodne
Skorupiaki i produkty pochodne
Zboża zawierające gluten*Podane w jadłospisie liczby oznaczają wymienione niżej alergeny
 Przedszkole zastrzega sobie prawo do niewielkich zmian w jadłospisie  

  1. Łubin i produkty pochodne
  2. Mięczaki i produkty pochodne