Przedszkole nr 432 w Warszawie

Teatrzyk

09-05-2019
teatrzyk
We wtorek 7 maja oglądaliśmy teatrzyk pt. "Zoo".

Poranek Poetycki

29-03-2019
Poranek Poetycki
W czwartek 28 marca odbył się w Naszym przedszkolu Poranek Poetycki, podczas którego każda z grup zaprezentowała wybrane dzieło poety Juliana Tuwima.

Zajęcia dotyczące zdrowego jedzenia

13-03-2019
zajęcia o zdrowym  żywieniu
Zajęcia z Panią Agnieszką Jaworska, podczas których dzieci dowiedziały się kto ustala jadłospis, dlaczego wybierane są akurat te dania a nie inne, kto przywozi potrzebne pro (...)

06-03-2019
bal karnawałowy
W karnawale najlepsze są bale! Wczoraj przedszkolaki z Naszego przedszkola miały możliwość uczestniczenia w wspaniałej zabawie karnawałowej. Wszystkim dopisywały wyśmienite nastroj (...)

Koncert

27-02-2019
Koncert muzyczny- muzyka Mozarta.

Bal ekologiczny

27-02-2019
bal ekologiczny
W piątek 22 lutego odbył się w Naszym przedszkolu „Bal ekologiczny”. Rodzice wraz z dziećmi mieli możliwość przygotowania oraz zaprezentowania ekologicznych stroj&oacut (...)

Dzień babci i dziadka

30-01-2019
dzień babci i dziadka
Jak co roku w styczniu obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. Z okazji tego święta przedszkolaki przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańc (...)

Dzień Biały

28-01-2019
dzień biały
16 stycznia obchodziliśmy w Naszym przedszkolu dzień biały.

Dzień Zielony

21-12-2018
dzień choinki
W piątek 21 grudnia obchodziliśmy w Naszym przedszkolu Dzień Zielony, połączony z Dniem Choinki. Tego dnia każdy z Nas był ubrany na zielono :)